HOPPE ÜRÜNLERİ VBH'DE

HOPPE tarafından verilen 10 yıl çalışma garantisi, Avrupa Yönetmenliklerinin şart koştuğu 2 yıl garanti süresinin üzerine çıkmakta ve bu durum marka ürünlere yeni bir kalite anlayışı getirmektedir.

HOPPE markalı ürünlere sürekli olarak sayısız testler uygulanarak kusursuz çalışmalarına yönelik kontrol edilmektedir. Bu testlerde kapı ve pencere kolları üzerinde günlük kullanımlarına uygun bir şekilde devamlılık ve statik yüklenme denemeleri gerçekleşmektedir.

HOPPE tarafından gerçekleştirilen testler DIN EN 1906 veya RAL-RG 607/9’ un kontrollerinden ve gerekliliklerinden çok daha kapsamlıdır çünki DIN EN 1906 veya RAL-RG 607/9 testlerinde ürünler izole edilerek test edilmektedir.

HOPPE ise ürünleri taşıyıcı nesne (kapı,pencere) üzerine monte ederek pratiğe uygun kullanımlarını test etmektedir. Bu aşamada salt açma kapama işlevinin yanısıra bağlantı parçalarıda test edilmektedir.

Bu testlere göre HOPPE tarafından üretilen kapı ve pencere kolları DIN EN 1906 veya RAL-RG tarafından öngörülen kriterlerin çok daha üstündedir, dolayısı ile çok daha uzun ömürlüdür.

We use cookies to improve your experience. By your continued use of this site you accept such use
For more information ACCEPT